wes-header-2-2

Varmt välkommen att kontakta oss

Byggnad

Wes

Humlegårdsgatan 20, 4tr
114 46 Stockholm, Sverige
kontakt@wesgroup.se

Välkommen att kontakta våra rekryteringskonsulter direkt vid förfrågningar:

Carolina Engström: carolina.engstrom@wesgroup.se
Nusin Cilgin: nusin@wesgroup.se
Mona Cohen: mona.cohen@wesgroup.se
Per Fornander:
per.fornander@wesgroup.se
Lena Gatenborg Mohns: lena.gatenborg@wesgroup.se
Eva Winberg Tydén: eva@wesgroup.se

Kontaktuppgifter till hela vårt team

För press, media och föreläsningar, vänligen kontakta Rebecka Shirazi på rebecka@wesgroup.se

Följ oss på Linkedin